496_496_img-6845.jpg

Ústí odehraje odvetný zápas s Varnsdorfem

První várka přípravných zápasů se chýlí ke konci. Po prohře s Varnsdorfem a výhře ve Vlašimi přichází první odveta, a to právě v prvním jmenovaným. Zápas se odehraje v sobotu 13.7. na stadionu v Modré.

Varnsdorf

Varnsdorf má za sebou již 5 přípravných zápasů, první 3 prohrál, následně vyhrál nad Ústím a rezervou Liberce. V sezóně se Varnsdorf pouze o jeden bod udržel v druhé nejvyšší soutěži. V sezóně 2023/2024 si připsal 8 výher, 12 remíz, 10 porážek, a to se skórem 51:50. Z liberce se k týmu připojili Jakub Hudák a Milan Lexa.

VIAGEM to v přípravě má zatím 1-1, když prohrál 2:5 s Varnsdorfem a následně porazil Vlašim. Ústí bude 3. sezónu hrát ČFL. V loňské sezóně skončilo Ústí na 3. místě, když získalo 53 bodů a do poslední chvíle bojovalo o postup, který v závěru sezony ztratilo. Viagem si připsal v sezóně 16 výher, 5 Remíz, 9 porážek. Dokázal vstřelit 51 branek a 36 inkasoval. V letní pauze podepsal klub nového trenéra a přivedl již čtyři nové posily do pole.