439_439_efca312e-4537-4dab-8055-39b6caffac27-2.jpg

Brankář David Němec prodloužil smlouvu

FK Viagem Ústí nad Labem pokračuje ve svém dynamickém postupu k posílení týmu a udržení klíčových hráčů. Po nedávném oznámení prodloužení smlouvy s Adamem Čičovským je tu další důležitý hráč, který zůstává v klubu - brankář David Němec.

Sportovní manažer Lukáš Zoubele neskrýval nadšení z dalšího prodloužení smlouvy, které posiluje stabilitu a sílu týmu. "Smlouva s Davidem Němcem je pro nás dalším významným krokem vpřed. Jeho schopnosti ve vápně a zkušenosti představují nepostradatelný prvek naší hry. Jsme rádi, že tu David zůstane i v dalších letech," řekl Zoubele.

David Němec, výrazná postava mezi třemi tyčemi, vyjádřil svou spokojenost s důvěrou, kterou v něj klub vkládá. "Cítím se tu velmi podporován a věřím, že máme potenciál dosáhnout výjimečných výsledků. Těším se na další fázi mé kariéry s FK Viagem," uvedl Němec.

Autor: Redakce