Jarní část startuje v pátek doma s Jabloncem "B"!

Je to tady! Po zimní přípravě přichází jarní část sezony! Stíhací jízdu zahájíme v pátek od 18:00 na Městském stadionu v Ústí nad Labem.

V nadcházejícím utkání ČFL - Skupina B se Ústí n. L. utká na Městském stadionu v Ústí nad Labem s Jabloncem B.

Ústí n. L. má celkovou bilanci osm výher, dvě remízy a pět proher, domácí bilance činí tři výhry a jednu remízu. V posledním soutěžním utkání remizovali s Baníkem Most-Souš 0:0. Mezi klíčové hráče Ústí n. L. patří David Černý, který v této sezóně vstřelil osm branek, čímž se stal nejlepším střelcem týmu, a Ivan Spychka, který v této sezóně odehrál 1350 minut, což je nejvíce v týmu.

Jablonec B má celkovou bilanci šesti výher, pěti remíz a čtyř porážek, zatímco jeho venkovní bilance činí jednu výhru, dvě remízy a čtyři prohry. V posledním soutěžním utkání prohráli se Zápy výsledkem 2:0. Mezi klíčové hráče Jablonce B patří Oliver Velich, který v této sezóně vstřelil šest branek, čímž se stal nejlepším střelcem týmu, a Tomáš Kubín, který v této sezóně odehrál 1 343 minut, což je nejvíce v týmu.

V posledních třech vzájemných zápasech těchto týmů v soutěži Ústí n. L. jedenkrát zvítězilo, jednou vyhrál Jablonec B a jednou se zrodila remíza. Poslední vzájemný zápas těchto týmů skončil v srpnu 2023 remízou 0:0.

Při porovnání ofenzivních akcí vstřelilo Ústí n. L. 24 branek (dělí se o šesté až sedmé místo v soutěži), Jablonec B 21 branek (desáté místo v soutěži). Z hlediska obrany si oba týmy vedly dobře, Ústí n. L. inkasovalo 18 branek (čtvrté místo v soutěži) a Jablonec B 19 branek (dělené páté až sedmé místo v soutěži).

Zdroj: Livesport.cz