437_437_8c8116e9-8f05-4d6a-b654-13b78ffe7f46-2.jpg

Nová smlouva pro Adama Čičovského

Talentovaný záložník Adam Čičovský prodloužil svou smlouvu s fotbalovým klubem FK Viagem Ústí nad Labem. Tento krok zdůrazňuje nejen věrnost a oddanost hráče klubu, ale také ambiciózní plány týmu do budoucnosti.

Čičovský, známý svou brilantní technikou a schopností přinést kreativitu do středu hřiště, se stal klíčovým hráčem týmu od svého příchodu. Jeho rozhodnutí prodloužit smlouvu posílí základy týmu a přinese do hry další roky zkušeností a vynikajícího fotbalového umění.

Sportovní manažer FK Viagem Lukáš Zoubele, sdělil: "Adam je nejen talentovaný záložník, ale také významný člen našeho týmu. Jeho smlouva prodloužená na další období je pro nás důležitým krokem směrem k dosahování našich ambiciózních cílů."

Čičovský sám vyjádřil radost a odhodlání pokračovat v úsilí přinášet skvělý fotbal pro fanoušky FK Viagem. "Cítím se v tomto klubu jako doma a věřím, že společně můžeme dosáhnout mnoha úspěchů. Těším se na další sezóny v týmu a na to, co nám přinese budoucnost," řekl.

S tímto prodloužením smlouvy má FK Viagem silný základ pro další sezóny a doufáme, že fanoušci mohou očekávat další skvostné momenty na hřišti od Adama Čičovského.

Autor: Redakce