404_404_img-2194-2.jpg

Posila! Ze Sparty přichází záložník Filip Gedeon

Posila last minute! Pár dní před začátkem nové sezóny podepsala s Ústím smlouvu nová posila do záložní řady. Z pražské Sparty přichází Filip Gedeon!

Filip Gedeon je fanouškům v Ústí nad Labem dobře známou tváří. Na jaře roku 2022 se objevil v kádru "A" týmu. V 19 letech stihl odehrát za ústecký klub celkem 11 zápasů. Stejnou porci zápasů přidal ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE v loňské sezóně v B týmu pražské Sparty.

Teď přichází na přestup ze Sparty do Ústí nad Labem! "Filip je šikovný talentovaný hráč. Jsme velice rádi, že se nám podařilo dotáhnout jeho přestup do Ústí nad Labem, spolu s ním budeme silnější a zvýšíme konkurenci v záložní řadě. Sezóna je dlouhá a jsme rádi, že máme široký kádr na všech postech," řekl k nové posile sportovní manažer Vasil Knor.