462_462_arma-fkjbc-.jpg

První jarní zápas jsme remizovali s Jabloncem "B"

Čekání na jarní část sezony je u konce. V 16. kole jsme vyzvali rezervní tým Jablonce.

V pátek se od 18 hodin odehrálo utkání 16. kola ČFL skupiny B mezi FK Viagem Ústí nad Labem a FK Jablonec "B", které skončilo remízou 1:1. Po bezbrankovém poločase se jako první trefil tým Jablonce, konkrétně v 54. minutě Gaši. Trenér domácích Daniel Sochor měl pak šťastnou ruku, když ukázal na Ismaela Dao, který se hned po 5 minutách na hřišti v 81. minutě trefil a srovnal tak na konečných 1:1.

Ohlasy po utkání:

Alois Hyčka (FK Viagem): "Já si myslím, že jsme byli herně lepší než soupeř. My jsme nebyli vpředu dost důslední ani důrazní, abychom dotlačili další gól. Ke konci jsme trošku kousali, ale momentálně se nám nedaří vstřelit víc než jeden gól v zápase."

Adam Bouguatouta (FK Viagem): "Je to škoda, měli jsme více ze hry, drželi jsme víc balon, ale soupeř nám dal gól ze standardky. Poté se nám podařilo vyrovnat, ale bohužel jsme další gól už nepřidali."

Daniel Sochor (Trenér FK Viagem): "Neměli jsme klid na míči. Ten klid nám chyběl, abychom uhráli lepší výsledek. Měli jsme tam nějaké šance, které jsme mohli proměnit, ale to se nám bohužel nepodařilo."