Související zápas

FK VIAGEM Ústí nad Labem
SK ZÁPYVIAGEM
0:0
ne 20. 10. 2024 15:30 @ Zápy / tráva, 3. česká fotbalová liga – skupina B, 11. kolo

Šlágr kola skončil bezbrankovou remízou

Mělo se jednat o atraktivní utkání mezi dvěma adepty na postup do vyšší soutěže, zápas na hřišti Záp však svázala taktika, Ústí si po remíze 0:0 připsalo alespoň bod.

Zápy v loňském ročníku na svém hřišti prohrály vysoko 3:5, i možná proto vstoupily do zápasu opatrněji a nechtěly lehce favorizovanému Ústí dopřát žádnou gólovku. Ústí i přesto bylo v prvním poločase daleko nebezpečnější, své šance však spálilo.

Druhý poločas nabídl alespoň nějakou tu akci v podobě faulů a žlutých karet, zápas však se však pomalu táhnul až k poslednímu hvizdu hlavního sudího, po kterém si týmy podaly ruce a rozdělili si každý po bodu.

Byl to těžkej zápas, asi jsme měli více šancí, ale bod z tohohle hřiště bereme,“ reagoval bezprostředně po zápase Tomáš Kučera.

K zápasu se taktéž vyjádřil trenér Svatopluk Habanec: „Pocity mám po zápase smíšené, jsem spokojen s obranou a s tím, že odjíždíme bez zranění. Ačkoli jsme mohli zápas rozhodnout hned v prvním poločase, tak víme, že body se ze Záp nebudou vozit často. Za pár dní hrajeme v Kolíně, kde už musíme vyhrát.“

Už v pátek čeká VIAGEM další ligový zápas, tentokrát na půdě Kolína.