Související zápas

VIAGEMSK Benátky nad Jizerou
4:0
so 31. 8. 2024 18:00 @ MěS Masarykova, 3. česká fotbalová liga – skupina B, 4. kolo
104_20240829_115846.jpg

Třetí zápas v osmi dnech, Ústí se v sobotu opět představí doma

Rozpis zápasů je neúprosný, potom co Ústí ve středu přejelo Jablonec se musí hned začít připravovat na sobotní zápas proti Benátkám. Pro VIAGEM je alespoň výhodou, že i tentokrát se bude hrát na ústeckém stadionu.

SK Benátky nad Jizerou

Benátky mají za sebou stejně jako Ústí čtyři odehrané zápasy, z nichž si připsaly 4 body. V prvním kole podlehly druhému Ústí, a to nad Orlicí. Poté si poradily s rezervou Boleslavi, remizovaly se Zápy a prohrály na Teplicích. V těchto zápasech obdržely osm branek a pět vstřelily. Za tyto výsledky jim náleží 10. místo. V loňské sezoně skončily Benátky druhé v Divizi C právě za Ústím nad Orlicí. Nejproduktivnějším střelcem je Tomáš Fabián se dvěma zářezy.

Ústí ještě nepoznalo hořkost porážky a s desíti body je první. Připsalo si zatím výhru na Hradci, domácí demolici České Lípy, remízu na Pardubicích a opět domácí show v podobě výhry 4:0 nad Jabloncem B. Velká část posil má velký podíl na těchto výsledcích, Tomáš Grigar si připsal tři čistá konta a dvě chycené penalty. Nejproduktivnější střelec se však nemění, David Černý si již v lize připsal čtyři branky

Zápas se odehraje v sobotu 31.8. od 18:00 na Městském stadionu v Ústí nad Labem.