Související zápas

VIAGEMFK Jablonec B
4:0
st 28. 8. 2024 18:00 @ MěS Masarykova, 3. česká fotbalová liga – skupina B, 17. kolo
102_20240826_141523.jpg

Ukrutné tempo nezpomaluje, Ústí vyzve ve středu Jablonec

FK VIAGEM Ústí nad Labem prozatím potvrzuje očekávání a hraje koukatelný a účinný fotbal. V lize však už přišlo první zaškobrtnutí, když ve třetím kole remizovali svěřenci Svatopluka Habance s Pardubicemi. Se sedmi body je Ústí druhé za nováčkem z Kladna.

Jablonec B

Jablonec má po třech kolech čtyři body, kdy prohrál v úvodu ligy s Baníkem Most, následně remizovali s Chlumcem a až ve třetím kole se dočkali výhry, když přehráli Živanice. Loni skončil Jablonec třináctý. Že se jedná o rezervní tým potvrdila i příprava, kde odehrál Jablonec jediný zápas, kdy porazil Motorlet Praha. Nejlepším střelcem týmu je nigérijský útočník Cuccess Makanjuola.

Ústecký tým zatím šlape jako hodinky, se sedmi body je druhý za Kladnem. Porazil B-tým Hradce, následně deklasovat Lípu a ve třetím kole remizoval na hřišti Pardubic. Ústí určitě může být spokojeno s většinou svých posil, velmi dobře chytá Grigar, prosazují se taktéž posily. Nejvíce branek si zatím připsali David Černý, Marquinoh a Miroslav Tureček, všichni po dvou brankách.

Zápas začíná ve středu 28.8. od 18:00