Související zápas

VIAGEMSK Sokol Brozany
– : –
st 16. 10. 2024 18:00 @ MěS Masarykova, 3. česká fotbalová liga – skupina B, 6. kolo
108_20240910_220432.jpg

Ústí bude hájit domácí neporazitelnost, přijedou druhé Brozany

Ani ústecký VIAGEM není kapela, aby pořád vyhrával. V posledním kole ztratil všechny body na půdě Kladna, které se tak na Ústí bodově dotáhlo. Prohru musí svěřenci trenéra Habance hodit za hlavu, protože je čeká další zápas, tentokrát doma vyzvou Brozany.

SK Sokol Brozany

Brozany už v loňské sezoně ukázaly, že patří do užší špičky, když skončily čtvrté s 50 body, což je pouze o tři body méně, než získalo Ústí. I v letošní sezoně Brozany dokazují svoji sílu, mají z pěti zápasů 13 bodů. Dokázaly porazit loňského vicemistra Zápy 3:0, dále obraly o body Teplice, Kolín a rezervu Boleslavi. Nejvíce bodů vstřelil Martin Jindráček, který se prosadil čtyřikrát.

Ústí dokázalo do nového ročníku vstoupit správnou nohou. Vyhrálo čtyři zápasy a s Pardubicemi remizovalo. Minulé kolo však přišlo první zaklopýtnutí, když nováček soutěže Kladno dokázalo na domácí půdě vyhrát 2:1. Stále drží VIAGEM první místo v tabulce, ale Brozany a Kladno mají se stejným počtem bodů o zápas méně. Ústecký tým vstřelil nejvíce branek v lize a má ve skóre diferenciál +13. Nejlepšími střelci týmu jsou David Černý a Marek Červenka.

Zápas se odehraje na Městském ústeckém stadionu v pátek od 18:00 hodin.