101_20240824_135833.jpg

Ústí poprvé ztratilo, z Pardubic veze pouze bod

Viagem nastoupil do třetího ligového utkání na hřišti rezervy Pardubic. Do vedení se domácí tým dostal v prvním poločase. Ústí si dvěma slepenými góly vzalo vedení na svoji stranu, jenže Pardubice dokázali v poslední desetiminutovce srovnat. Pro Ústí se jedná o první ztrátu v letošním ročníku.

Na perném slunečním svitu odstartovalo utkání třetího ligového kola mezi B-týmem Pardubic a Ústím. Do vedení se dostali domácí ve 30. minutě zápasu. Pardubice předvedli rychlý útok počínající od brankáře Šimona, ten přihrál stoperovi a ten se nerozmýšlel a vyslal dlouhý centr přes polovinu hřiště. Míč si zpracoval Pandula a v souboji s Grigarem byl úspěšný. O dvě minuty později mohli Pardubičtí slavit podruhé, ale míč těsně minul tyč.

VIAGEM vstoupil do druhého poločasu velmi aktivně a v prvních 13 minutách dvakrát rozvlnil soupeřovo síť. Nejdříve si s míčem ve vápně poradil David Černý a svoji druhou úspěšnou střelou v sezoně poslal Ústí do vedení Míra Tureček.

Ústí se v posledních minutách trochu stáhlo a začalo bránit více výsledek. To se jim ale nevyplatilo. Přes obranu se podruhé v zápase prosadil Pandula.