Související zápas

FK VIAGEM Ústí nad Labem
VIAGEMSK Benátky nad Jizerou
4:0
so 31. 8. 2024 18:00 @ MěS Masarykova, 3. česká fotbalová liga – skupina B, 4. kolo

Ústí potvrdilo sílu na domácí půdě, tentokrát vysoký příděl schytaly Benátky

Na ústecký stadion musí soupeři jezdit velmi rozladěni, po třech domácí zápasech má Ústí na svém trávníku skóre 13:0. V zápase v rámci 4. kola nadělilo Ústí čtyři branky Benátkám nad Jizerou. Prosadili se Kučera, Richter, Červenka a Vinicius.

První větší ohrožení jedné z branek přišlo ve třinácté minutě. Záložník hostí natáhl ke střele zpoza vápna, Grigar si však s projektilem poradil. O čtyři minuty později se do vápna prokličkoval Černý, přihrál na střed a míč propadl až ke Kučerovi, kterému se odkryla cesta až do sítě Kellera. Těsně před koncem poločasu orazítkovali domácí tyč.

Druhý poločas už Ústí vyhrálo rozdílem třídy. Demolici započal v 64. minutě Richter, kterého milimetrově našel Kučera.

Ústecký tlak pokračoval ve zbytku poločasu. Třetí branku ústeckých mohl vstřelit už Michael Ugwu, jeho střelu do prázdné branky zblokoval obránce na brankové čáře. Míč byl odražen za brankovou čáru a Ústí tak mohlo zahrát rohový kop. Spravedlnost se nakonec ukázala, když si načechraný centr našel Červenka a vyrovnal tak Černého v závodě o nejlepšího střelce.

Zápas dokonal v 84. Brazilec Vinicius, ke kterému míč proskákal ,a i s trochou štěstí ho dokázal dopravit za záda brankáře. Vini tak dorovnal svého jmenovce z Realu Madrid v počtu ligových branek.