FK Meteor PrahaVIAGEM
0:5
st 21. 8. 2024 17:30 @ Sportovní areál Libeň, U Meteoru 29/3, Praha 8, MOL Cup

Ústí přivítalo nový ročník MOL Cupu výhrou 5:0

Po úvodních dvou kolech ligy, ve kterých si VIAGEM připsal dvě jasná vítězství, čekala Ústí další generálka, tentokrát v podobě prvního kola MOL Cupu. V tom se vydali na cestu do Prahy, kde vyzvali domácí Meteor Praha.

Branky: 7. Černý, 24. Richter, 40. Vinicius, 43. Černý, 63. Marquinho

Karty:   54. Kordiak (MET), 84. Matys (MET) – 32. Severa (UNL)

Trenér Habanec neponechal nic náhodě a do základní sestavy postavil několik ústeckých opor včetně Davida Černého nebo nového Brazilce ve službách VIAGEMU Viniciuse.

Ústí až jako by zaskočilo domácí svojí vyzrálostí a herní převahou, hned v sedmé minutě se dostalo do vedení díky brance Černého. Na jeho branku navázal Richter a Ústí se tak rychle ujal vedení 2:0.

Nová akvizice z Jižní Ameriky se hned v prvním ostrém zápase dokázala prosadit, když si Vinicius navedl míč jako jeho známější jmenovec z Realu Madrid a rozvlnil síť soupeřovi branky. Těsně před koncem poločasu přidal svoji druhou branku v utkání Černý a zápas byl téměř rozhodnut.

Díky pohodlnému náskoku mohl trenér prostřídat skoro polovinu hráčů, zápas už se dohrával v klidnějším tempu. Na 5:0 skóre upravil Marquinho.

Další ligový zápas čeká muže již v sobotu 24.8. na hřišti Pardubic.