Související zápas

st 21. 8. 2024 17:30 @ Sportovní areál Libeň, U Meteoru 29/3, Praha 8, MOL Cup
98_20240819_113059.jpg

Ústí rozjede pouť MOL Cupem, v prvním kole vyzve pražský Meteor

FK VIAGEM si vstup do nového ligového ročníku užil, porazil rezervu Hradce a na domácí půdě rozstřílel Českou Lípu. K lize se každoročně přidá pohár MOL Cup, ve kterém loni Ústí vypadlo v 1/32finále s Mladou Boleslaví.

Meteor Praha

Pražský Meteor hraje ve čtvrté lize ve skupině B, kde se například utká i s ústeckým B-týmem. V loňské sezoně v Divizi B skončil Meteor pátý se ziskem 48 bodů. Na první Chomutov ztrácel 19 bodů. Co se týče skóre, tak to Pražáci měli 60:52, z posledních pěti zápasů však vyhráli pouze jeden a tím si pokazili relativně úspěšný ročník. V prvním kole poháru porazili Neratovice na penalty. V lize mají dvě výhry nad Štětím a Mariánskými Lázněmi.

Ústí splnilo očekávání a do nového ligového ročníku vstoupil dvěma výhrami. V úvodním kole porazili díky brance Turečka B-tým Hradce Králové a poslední pátek si vyšlápli na Českou Lípu 5:0. Velkou kvalitu prokazuje brankář Tomáš Grigar, který si připsal dvě čistá konta a chycenou penaltu. V posledním zápase s Lípou prokázal svoje kvality Brazilec Marquino, který si připsal 2+1.

Zápas se odehraje v Praze od 17:30 již tuto středu 21.8.