Související zápas

VIAGEMFK TEPLICE B
4:0
pá 27. 9. 2024 18:00 @ MěS Masarykova, 3. česká fotbalová liga – skupina B, 8. kolo
112_20240925_210125.jpg

Ústí vyzve v pátečním zápase rezervu Teplic

Ústí má za sebou dramatický pohárový zápas, když ve středu ztratilo čtyřbrankový náskok proti Kladnu, ale vše zahasilo přesnými pokutovými kopy. O dva dny později se musí muži opět soustředit na ligový zápas, když vyzvou Teplice B.

Teplice B

Teplice navazují na loňskou nepovedenou sezony a po prvních šesti kolech svítí u jejich jména tři body, když porazili Benátky nad Jizerou. Jinak nastřádali prohry s Kladnem, Brozany, Zápy, Kolínem a Ústím nad Orlicí. V tabulce jsou na posledním místě se skórem 7:16. Nejlepším střelcem týmu je Matyáš Vachoušek se čtyřmi vstřelenými brankami.

Ústí na tom je podstatně lépe, s bilancí 4-1-1 mají 13 bodů a jsou na pátém místě tabulky. VIAGEM se může pyšnit nejlepší defenzívou, když obdržel pouze 4 branky a čtyřikrát udržel čisté konto. Velkou zásluhu na tom má brankář Grigar, který ke dvěma nulám přidal taktéž chycené penalty. Naposledy hrálo Ústí ligový zápas 6. září v Kladně, kde prohrálo 1:2. Nejproduktivnějšími střelci týmu jsou Marek Červenka a David Černý se čtyřmi zásahy

Zápas se odehraje na ústeckém stadionu v pátek od 18:00