Související zápas

SK KladnoVIAGEM
2:1
pá 6. 9. 2024 17:30 @ Stadion Fr.Kloze / tráva, 3. česká fotbalová liga – skupina B, 5. kolo
106_20240905_195101.jpg

Ústí vyzve v pátém kole nováčka o první místo v tabulce

VIAGEM si připsal již čtvrtou letošní výhru s čistým kontem, na svoji sérii bude chtít navázat v zápase o první místo na trávníku nováčka, Kladna. Kladno vstoupilo do nového ročníku nad očekávání, když má po čtyřech zápasech 10 bodů.

Kladno

Kladno loni postoupilo do ČFL, když sice skončilo za Chomutovem, ale nakonec i oni postoupili. Hned udělali v ČFL vítr, když v úvodním zápase s Teplicemi hráli 7:3, poté ještě porazili Ústí nad Orlicí, Mladou Boleslav a remizovali se Zápy, mají skóre 12:5, 10 bodů a jsou na třetím místě. Nejvíce branek vsítil Matyáš Buneš. Loni v divizi Kladno doma neprohrálo jediný zápas.

Taktéž ústeckému týmu se nadmíru daří, vyhrál čtyři zápasy a remizoval na trávníku Pardubic. Momentálně tak má 13 bodů, skóre 16-2 a je první v tabulce. Asi největší impakt na tým má sebejistý brankář Grigar, který z pěti zápasů zapsal čtyři čisté štíty. Nejproduktivnějším střelcem týmu je David Černý a Marek Červenka, oba si připsali čtyři góly.

Zápas začíná v 17:30 na Kladně