Varnsdorf vyhrál i druhé vzájemné utkání

Třetí přípravný zápas během týdne si střihl mužský A-tým. Po prohře ve Varnsdorfu a výhře s Vlašimí je čekala odveta s prvním jmenovaným. Ani tentokrát to s druholigovým Varnsdorfem nevyšlo a VIAGEM si tak připsal druhou letní porážku.

Ústí nastoupilo do utkání v pozměněné sestavě, příležitost dostali například brankář Vitásek, nebo Tureček s Marginhem. Původní minuty patřily hostujícímu celku, který se hned ve čtvrté minutě prosadil. Autorem úvodní branky utkání byl Usman Hassani. Domácí se v následujících minutách dokázali Varnsdorfu vyrovnávat. Ve velké šanci se v 15. minutě objevil Joao, brankař Pešl ale jeho pokus vyrazil.

Domácí vstupovali do druhého poločasu s jednobrankovým mankem. To dokázal smazat v 53. minutě David Černý. Do 66. minuty jsme byli svědky vyrovnané partie, tu překlopil na stranu Varnsdorfu Tomáš Kubín. O 8 minut později navýšil vedení hostů Martin Kouřil. V posledních minutách upravil skóre na konečných 4:1 Ondřej Podzimek.

Pro ústecké to je druhá prohra v přípravě, další přípravné zápasy odehrají za týden. Nejbližší přátelský zápas odehrají s Domažlicemi 20. července.