407_407_feed.jpeg

Velký den je tady! V sobotu od 16 hodin rozdáváme permanentky!

V sobotu 12. srpna nastává velký den v historii ústeckého fotbalu! Taková akce tu ještě nikdy nebyla! Přímo na ploše Městského stadionu rozdáme 300 permanentek!

Těšit se můžete na doprovodný program. Otevřený bude stánek s pivem. To hlavní se ovšem odehraje na ploše stadionu, kde budeme rozdávat permanentky!

Přímo na akci bude přítomný trenér Branislav Sokoli a hráči David Černý, Jakub Mareš, Lukáš Zoubele, Alois Hyčka, Vojtěch Čítek, David Němec a Adam Čičovský.

Vaše první permanentka FK VIAGEM Ústí nad Labem může mít exkluzivní podobu! Hráči totiž budou permanentky podepisovat!

Zároveň bude přítomné vedení klubu. Po ukončení rozdávání permanentek proběhne tisková konference a budete se moci zeptat na cokoliv. Tak si nezapomeňte poznamenat do kalendáře! Sobota 12. srpna od 16:00 na Městském stadionu v Ústí nad Labem.