Související zápas

FK VIAGEM Ústí nad Labem
VIAGEMFK Mladá Boleslav B
4:0
pá 11. 10. 2024 18:00 @ MěS Masarykova, 3. česká fotbalová liga – skupina B, 10. kolo

VIAGEM doma smetl rezervu Mladé Boleslavi, noc strávil na prvním místě tabulky

Druhé Ústí přivítalo v rámci desátého kola desátý tým tabulky, B-tým Mladé Boleslavi. Ústí potvrzovalo roli favorita celých 90 minut a soupeře v podstatě k ničemu nepustila. Domácí vstřelili po dvou brankách každý poločas a vyhráli 4:0.

První větší šanci diváci viděli diváci na Městském ústeckém stadion již v 21. minutě. Kučera si narazil ve vápně se spoluhráčem a pokračoval v pohybu. Míč mu byl vrácen, jednou kličkou vyřadil obránce a čelil pouze brankáři, toho však nedokázal překonat.

O sedm minut později už myslel hostující brankář vytahovat míč z vlastní branky. Stoper Mladé Boleslavi se snažil vyvést míč, nevyšel však ani z vlastního vápna. Čičovský ho čistě o míč obral, naservíroval ho Červenkovi a ten se ze středu vápna nemýlil.

Už to vypadalo, že se druhé branky diváci do občerstvovací pauzy nedočkají, ale v nastaveném čase si naběhl za obranu Červenka, zasekl, přihrál Kodadovi a ten dělovkou nedal brankáři nárok, 2:0.

Úvod druhého poločasu zachytilo Ústí skvěle, už po osmi minutách vedlo 3:0. Červenka poslal do vápna nadýchaný centr, který ze vzduchu zakončil skórující Richter.

Zápas se dohrával v rozhodnutém duchu. Skóre pouze upravil v poslední desetiminutovce vlastní gól Martina Rulce.