Související zápas

VIAGEMFK Arsenal Česká Lípa
5:0
pá 16. 8. 2024 18:00 @ MěS Masarykova, 3. česká fotbalová liga – skupina B, 2. kolo
96_20240818_172946.jpg

Viagem odehraje první domácí zápas již tento pátek, přivítá na trávníku Českou Lípu

Ústí po velmi dobré letní přípravě, ve které porazilo několik soupeřů a podepsalo mnoho nových tváří, dokázalo taktéž vyhrát úvodní zápas nového ročníku na trávníku Hradce Králové. S Lípou se loni utkali třikrát a Ústí vždy vyhrálo.

Arsenal Česká Lípa

Česká Lípa v loňské sezoně skončila na předposledním místě a za sebou nechala pouze sestupující Přepeře. V přípravě dokázala porazit Turnov, Benešov nebo německý Oberlausitz. Prohrála s rezervou Dukly Praha. V úvodním zápase sezony na domácí půdě sahali po bodech proti loni druhým Zápám, ale nakonec prohráli 2:3.

VIAGEM vyhlásil jasný cíl a tím je postup do druhé ligy. Celé tohle tvrzení potvrdilo vedení letním přestupovým obdobím, kdy připsalo na soupisku sedm nových jmen. I v přípravných zápasech potvrzovalo Ústí dobrou atmosféru a naladění na nový ročník, připsalo si několik vysokých výher i výhru nad druholigovou Vlašimí. V prvním kole ročníku 2024/2025 porazili svěřenci trenéra Habance Hradec Králové – B, 1:0. Utkání rozhodl Miroslav Tureček.

První domácí zápas se odehraje v pátek 16.8. od 18:00