Viagem tentokrát nad druholigovým týmem zvítězil, Vlašim porazil 5:2

Ústecký tým nastoupil k druhému přípravném utkání, tentokrát se utkal s druholigovou Vlašimí. Do zápasu nastoupilo všech pět nových posil ústeckého týmu. Ústí vyhrálo oba poločasy a připsalo si výhru 5:2.

V utkání nastoupilo ústí v novém rozestavení 3 – 5 – 2, v brance nastoupila čerstvá posila Tomáš Grigar ke svému premiérovému zápasu. V sestavě se objevil i zbytek posil a to Ondřej Žežulka, Tomáš Kott, Ladislav Kodad i Filip Novotný.

Úvodní poločas patřil ústeckému VIAGEMU. Brankový účet otevřel v 16. minutě Marek Červenka. O 14 minut později zařídil dvoubrankové vedení ústeckých David Černý.

Vlašim 10 minut z úvodu druhého poločasu poprvé udeřila, míč mezi 3 tyče dostal Bernardo Rosa. Jednobrankový rozdíl vydržel pouze minutu, když si ústí vzalo svůj dvoubrankový náskok zpět. O branku se opět postaral David Černý. Druholigová Vlašim dokázala odpovědět z pokutového kopu, Ústí se ale nezaleklo a přidalo další branku. Autorem čtvrté branky se stal McDonnald Obasi. Na konečných 5:2 upravil skóre Artem Tarasenko.