Související zápas

SK ZÁPYVIAGEM
– : –
ne 20. 10. 2024 15:30 @ Zápy / tráva, 3. česká fotbalová liga – skupina B, 11. kolo
118_20241017_131609.jpg

VIAGEM v neděli vyzve loňského konkurenta a momentální čtvrtý tým ligy Zápy

V loňské sezoně právě tyhle dva týmy bojovaly s Velvary o možný postup do vyšší ligy, Zápy nakonec skončily druhé, VIAGEM skončil třetí. Letos jsou tyto týmy opět v předních pozicích, zatímco Ústí je na samotném vrcholu, Zápy jsou čtvrté.

V loňské sezoně se spolu týmy utkaly dvakrát. Doma Ústí ztratilo se soupeřem 0:3, venku však zvládlo vyhrát 5:2.

FK Zápy

Zápy odehrály o zápas víc než Ústí. Z deseti zápasů vyhrály šest, dvakrát remizovaly a dvakrát si připsaly nula bodů za prohry s Mladou Boleslaví a Brozanami. Zápy vstřelily 16 branek a obdržely devět gólů. V posledním kole si poradily Zápy 1:0 s Kolínem. I přestože Zápy ztratily doma pouze dva body, tak jsou v kolonce domácích zápasů až šesté, před nimi jsou týmy jako Kladno, Česká Lípa, Liberec, Brozany a ústecký VIAGEM. Nejlepším střelcem týmu je Tomáš Matějka s pěti vstřelenými brankami.

Hráči VIAGEMU dělají svému vedení a fanouškům radost, zatím podlehli pouze druhému Kladnu, jednou remizovali s Pardubicemi. Přesto týmu patři první místo se ziskem 22 bodů. Letní posily týmu značně vypomáhají ve kvalitě, velkou měrou se však na úspěchu podílí stálice v ústeckých barvách Marek Červenka nebo David Černý, tito hráči společně nasázeli polovinu vstřelených branek. Ústí má perfektní skóre 28:5 a brankářům soupeřů tak nedává spát. V posledním kole nasázelo Ústí rezervě Mladé Boleslavi čtyřku.

Zápas se odehraje na hřišti soupeře od 15:30.