Související zápas

TJ Jiskra Ústí nad OrlicíVIAGEM
1:3
so 5. 10. 2024 16:00 @ Ústí nad Orlicí / tráva, 3. česká fotbalová liga – skupina B, 9. kolo
114_20241003_161131.jpg

VIAGEM vyzve nováčka skupiny B, Ústí nad Orlicí

Ústí pokračuje v dobré sezoně, v lize má po sedmi zápasech 16 bodů. V MOL cupu postoupilo přes Kladno. Ústí nad Orlicí je druhý letošní nováček, má na svém kontě 10 bodů a momentálně táhne šňůru tří porážek.

Ústí nad Orlicí

Ústí vyhrálo v loňské sezoně divizi c, když získalo 74 bodů. Do letošního ročníku vstoupilo docela dobře, porazilo Benátky, Pardubice a Teplice. Prohrálo s Kladnem. Teď ale mají tři prohry v řadě, a to s Mladou Boleslaví, Duklou a Zápy. V zápasech Ústeckého týmu padá málo branek, po sedmi zápasech mají průměr 2 branky na zápas se skórem 7:7. Nejlepším střelcem je Jan Souček.

FK Ústí nad Labem

Ústí posílené letními posilami je v dobrém rozpoložení. V sezoně zatím prohrálo pouze na půdě Kladna, dvakrát si VIAGEM připsal remízu, jednou s Pardubicemi a jednu v MOL Cupu s Kladnem, kde si v penaltách zajistilo Ústí postup. Momentálně má VIAGEM po sedmi kolech 16 bodů a je třetí. V posledním kole si Ústí i s červenou kartou připsalo vysokou výhru v derby nad Teplicemi. Nejproduktivnějším střelcem týmu je Marek Červenka s šesti góly.

Zápas začne v sobotu 5.10. od 16:00.