446_446_detskydomov.jpg

Výtěžek z charitativního utkání byl předán Dětskému domovu Střekov

Celkem 13 000,- bylo vybráno při příležitosti charitativního utkání mezi starou gardou FK Viagem a AC Sparta Praha.

Dnes se uskutečnil slavnostní moment v Dětském domově Střekov, kde byl oficiálně předán výtěžek z nedávného charitativního utkání mezi starými gardami FK Viagem a AC Sparta Praha. Celkem se vybralo obdivuhodných 13 000 Kč, což byla zásluha štědrých příspěvků od fanoušků, podporovatelů obou klubů a sbírkou mezi hráči samotnými.

Zástupci staré gardy, bratři Šumpíkové, společně s hráčem "A" týmu Adamem Čičovským a ředitelem klubu Martinem Prokešem, měli tu čest předat finanční dar, který pomůže podpořit děti v Dětském domově Střekov. Dar bude využit na platbu nájemného za tělocvičnu a na hromadný výlet se sportovní tématikou pro všechny děti.

Všem, kteří jste přispěli moc děkujeme!