412_412_image.jpg

Po dvou výhrách další venkovní zápas. Ústí míří do Chlumce nad Cidlinou

V rámci 5. kola FORTUNA:ČFL čeká ústecké fotbalisty duel v Chlumci nad Cidlinou. Utkání na půdě desátého týmu tabulky začíná v neděli v 10:15.

Ústečtí fotbalisté za sebou mají povedené období. Po remíze a porážce na startu ligové soutěže zabrali a v posledních dvou ligových duelech na venkovních stadionech zvítězili 2:1 a 2:0. Po vítězstvích nad B týmy Hradec Králové a Liberce čeká VIAGEM první souboj s týmem, který není součástí ligového klubu - první souboj týmem bez označení "B".

Chlumec v prvních čtyřech kolech získal čtyři body. Začal těsnou porážkou 3:2 na půdě favorizovaných Velvar. Následovalo vítězství 2:1 nad týmem FK Přepeře. Ve třetím kole hrál Chlumec opět doma a remizoval a "B" týmem Teplic 2:2. V posledním utkání vyšli chlumečtí střelecky naprázdno. V Zápech padli 0:2.

V součtu tak Chlumec nad Cidlinou získal čtyři body a s gólovou bilancí 6:8 mu patří 10. příčka B Skupiny FORTUNA:ČFL.

"Věříme, že nám tento soupeř bude vyhovovat více, než mladé B týmy. Na tento zápas se těšíme a jednoznačně do něj jdeme s tím, že chceme bodovat naplno. Věřím, že se naše kvalita projeví a že budeme úspěšní," řekl před víkendovým duelem 5. kola trenér Branislav Sokoli.