425_425_zivanice-h.png

V sobotu vyrazíme do Živanic!

Ve 14. kole zavítají ústečtí fotbalisté na půdu 14. Živanic, kde se pokusí navázat na poslední domácí vítězství 4:3 nad Pardubicemi B.

Ústí nad Labem se momentálně nachází na 4. místě tabulky, se ztrátou 7 bodů na 1. místo, kde se vyhřívají Velvary s 32 body. Z posledních 3 venkovních zápasů získalo Ústí pouze 3 body, a tak budou chtít tuto bilanci napravit.

Živanice se dělí o předposlední místo s 10 body s Hradcem Králové B. Živanice v posledním kole remizovaly v Zápech, což ukazuje, že Ústí nečeká snadný soupeř. Živanice 9 z celkových 10 bodů získaly na domácím hřišti.

Nejlepším střelcem Ústí nad Labem je David Černý a Ismael Dao shodně se 7 brankami. Nejlepším střelcem Živanic je Lukáš Kopecký s 5 brankami.

Přijeďte nás podpořit na venkovní zápas do Živanic!