Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 11 až 20 z celkem 61 článků.

Ústí vyzve nováčka soutěže z Chomutova

Už pátý přípravný zápas je přichystaný pro ústecký mužský tým. VIAGEM tentokrát nevyzve tým z vyšší soutěže, ale naopak nováčka, který do ČFL postoupil teprve letos. Chomutov v loňské sezoně prohrál pouze třikrát.

Ústí porazilo Domažlice 3:0, všechny branky vstřelilo v závěru

Domácí VIAGEM započal další část přípravy, tentokrát vyzval Domažlice. Po první nepříliš pohledné polovině přišla střídání a hra se z ústecké strany oživila. Na první branku se čekalo do 72. minuty, Ústí v dalších minutách stihlo ještě branky dvě, a tak vyhrálo 3:0.

Varnsdorf vyhrál i druhé vzájemné utkání

Třetí přípravný zápas během týdne si střihl mužský A-tým. Po prohře ve Varnsdorfu a výhře s Vlašimí je čekala odveta s prvním jmenovaným. Ani tentokrát to s druholigovým Varnsdorfem nevyšlo a VIAGEM si tak připsal druhou letní porážku.

Ústí odehraje odvetný zápas s Varnsdorfem

První várka přípravných zápasů se chýlí ke konci. Po prohře s Varnsdorfem a výhře ve Vlašimi přichází první odveta, a to právě v prvním jmenovaným. Zápas se odehraje v sobotu 13.7. na stadionu v Modré.