442_442_0af2eb52-cf91-4f89-a844-73db21a7280a.jpg

Ústí nadále posiluje! Přichází univerzál Adam Bouguetouta

Nová posila na pozici obránce Adam Bouguetouta přichází do Ústí z Třince!

Sportovní manažer FK Viagem Ústí nad Labem, Lukáš Zoubele, vyjádřil své dojmy ohledně nové posily, obránce Adama Bouguetouta, který se připojil k týmu na pozici obránce s unikátní schopností hrát na obou stranách hřiště.

Bouguetouta přináší do klubu nejen pevnou obranu, ale také větší variabilitu v sestavě. Jeho schopnost pohybovat se po obou stranách hřiště poskytuje trenérovi větší flexibilitu při skládání základní jedenáctky.

Zoubele v rozhovoru zdůraznil, že Bouguetouta přináší do týmu nejen kvalitu v obraně, ale i taktickou flexibilitu. "Je skvělé mít hráče, který není omezený pouze na jednu stranu hřiště. To nám umožňuje rychle reagovat na situace na hřišti a posiluje naši variabilitu v taktických přístupech," uvedl sportovní manažer Lukáš Zoubele.

Vítej v klubu Adame!