Související zápas

VIAGEMFK Mladá Boleslav B
4:0
pá 11. 10. 2024 18:00 @ MěS Masarykova, 3. česká fotbalová liga – skupina B, 10. kolo
116_20241009_171904.jpg

VIAGEM čeká další domácí utkání, v pátek dorazí rezerva Mladé Boleslavi

Ústí má za sebou podařený vstup do sezony, v době reprezentační přestávky však ČFL nezastavuje a ústečtí fanoušci se tak můžou těšit na další domácí zápas. Tentokrát dorazí do ústeckého kraje B-tým Mladé Boleslavi.

VIAGEM zatím potvrzuje roli favorita soutěže, do které se v létě díky několika přestupům pasoval. V sezoně zatím prohrálo Ústi pouze jednou, a to na půdě Kladna, body taktéž za remízu ztratilo v Pardubicích, jinak ji však svěřenci trenéra Habance počínají znamenitě. Momentálně tak týmu náleží druhé místo s 19 body, na první příčce jsou o tři body lepší Brozany. V posledním kole si Ústí odvezlo plný počet bodů ze zápasu s Ústím nad Orlicí. Nejproduktivnější střelcem je Marek Červenka s 9 góly.

Mladá Boleslav B

Rezerva Mladé Boleslavi se momentálně nachází na desátém místě tabulky s 10 body.  Nyní táhne šňůru čtyř zápasů bez porážky, když remizovala s Kolínem a Teplicemi, tři body zapsala za výhry nad Zápami a Ústím nad Orlicí. Boleslavi se absolutně nepovedl vstup do ročníku, když z prvních pěti zápasů zapsala pouze dva body. Nejproduktivnější střelec týmu je Jakub Vlček se 4 vstřelenými brankami

Loni si ve vzájemných zápasech připsala Boleslav výhru 2:0, druhý vzájemný duel skončil remízou

Zápas se odehraje v pátek 11.10. od 18:00 na Městském stadionu v Ústí nad Labem.